Człowiek Kot

ImageLudzie robią różne dziwne rzeczy, ale to jest szczyt głupoty!


ImageDennis Avner jest 50-letnim programistą komputerowym. W latach '80-tych zaczął modyfikować swoje ciało na wzór hureńskiego totemu kota. Twierdzi, że tak nakazuje mu indiańska tradycja. Na świecie znany jest jako Przyczajony Kot. Od lat jeździ po świecie i pokazuje swoje ciało. Na co dzień pracuje jako informatyk.
Przyczajony Kot zaostrzył swoje uszy i zęby na wzór kocich, rozszczepił także i przebił górną wargę, aby móc nosić kocie wąsy. W czoło i górną część nosa, a także policzki i brodę na wszczepione implanty silikonowe. Zmienił także linię wzrostu włosów. Jego ciało pokryte jest tatuażami (łącznie z twarzą) i kolczykami. Jego długie czarne paznokcie dopełniają wizerunku (przyzaje, że musi je uzupełniać włóknem szklanym, aby nie łamały się).
Obecnie nie pozostaje w żadnym związku, ponieważ jak twierdzi, ze swojego poprzedniego małżeństwa nie wyniósł nic dobrego. Niedawno został wpisany do księgi Guinessa jako człowiek, który w największym stopniu zmodyfikował swoje ciało.
Avnerowi mogłaby dorównać także 20 lat starsza Jocelyn Wildstein (na zdjęciu), znana jako kobieta kot. Jest ona byłą żoną zmarłego niedawno milionera, wielkiego wielbiciela dzikich kotów. To dla niego (w obawie, by nie porzucił jej dla innej kobiety) poddała się pierwszym modyfikacjom. Nie uratowało to jej małżeństwa, ale zapewniło jej sławę jako Kobieta Kot.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.