Cyrus zapłaci 4 miliardy Azjatom ?

ImageTak to jest jak się jest sławną gwiazdą i się robi głupoty.


ImageTak zrobiła Miley Cyrus pewnego dnia, gdy robiła sobie zdjęcie ze swoimi przyjaciółmi azjatyckimi. Na zdjęciu zrobiła głupią minę i skośne oczy. Takie podejście nastolatki ugrupowanie amerykańsko-azjatyckie wzięło za obraźliwe i pozwali gwiazdę do sądu.

Miley przeprosiła dwa razy – za pierwszym razem bez użycia słowa przepraszam, za drugim jednak już mocno się pokajała. To jednak nie wystarczy.

Lucie J. Kim, która reprezentuje ponad milion obywateli pochodzenia azjatyckiego, którzy zamieszkują teren hrabstwa Los Angeles twierdzi, że zachowanie nastoletniej gwiazdki
obraziło ich uczucia i naraziło na szwank ich reputację. Pozew opiewa na CZTERY MILIARDY DOLARÓW odszkodowania.

Panna Cyrus wiedziała, że jej zachowanie odbije się echem na całym świecie – powiedziała Kim w specjalnym oświadczeniu dla prasy. Zdaje sobie przecież sprawę z tego, jak bardzo media skupiają się na jej życiu i relacjonują każdy jej krok. Obrażono nas i naszą tożsamość, nie możemy tego tolerować. Nie przyjmujemy też do wiadomości dotychczasowych tłumaczeń i pseudo-przeprosin z jej strony. Miley nie jest już dzieckiem i musi wziąć odpowiedzialność za swoje czyny.

Jak się sprawa skończy? Czy Miley zostanie bankrutką? Na razie nie wiemy jakiej wysokości są jej oszczędności ale na pewno nie aż tyle co żąda organizacja.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.