, , ,  

Crystal Harris nie zdradziła Hugh’a Hefnera?

Nie zdradziłam Hefa i on doskonale o tym wie…

W najnowszym show Ryana Seacresta pojawiła się Crystal Harris – Opowiedziała oczywiście o głośnym zerwaniem zaręczyn i odwołanym ślubie z Hugh’em Hefnerem.

Czuję się dobrze, a do ślubu nie doszło, bo uznałam, że to nie jest rzecz, której pragnę. Nie zdradziłam Hefa i on doskonale o tym wie. Z Jordanem związałam się po tym, jak przestaliśmy być narzeczonymi, tylko media jeszcze o tym nie wiedziały. Rozstanie to była nasza wspólna decyzja. Nie było żadnych kłótni, po prostu usiedliśmy i spokojnie porozmawialiśmy. Już od jakiegoś czasu miałam wątpliwości i nie czułam, że jestem w zgodzie z samą sobą. Przytłoczyły mnie także przygotowania do wielkiej ceremonii. To było za dużo dla mnie – dodała niedoszła pani Hefner. Hef okazał się bardzo wyrozumiały i zgodził się, że ślub to nie najlepszy pomysł. Od samego początku robił to dla mnie. Wydawało mu się, że właśnie tego chcę. – Powiedziała Crystal

Ich wersja wydarzeń znacznie różni się od siebie. Komu wierzycie – Crystal czy Hugh’owi? My obstajemy po stronie Hugh’a, który już się pocieszył po rozstaniu z niedoszłą pani Hefner, nowymi blondyneczkami.

Krzysiek

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.