,  

Cruise znęca się nad kumplami z sekty!

 Gdy już wpadniesz w szpony Scjentologów, nie odejdziesz od nich tak łatwo. Zazwyczaj mało kto odchodzi, bo może marnie skończyć.


Na temat samej organizacji też nikt nie chce się wypowiadać. To również może mieć swoje przykre konsekwencje. Jednak w czerwcu tego roku, czterech byłych scjentologów, którzy byli na wysokich stanowiskach w sekcie, opowiedziało jak żyje się będąc członkiem . Jednym z mężczyzn jest Marty Rathbun, który twierdzi, że regularnie przesłuchiwał Toma Cruise’a.

Rathbun powiedział, że aktor zwierzał się jemu i zna jego najskrytsze tajemnice. Po wywiadzie do byłego członka sekty zgłosił się adwokat Cruisa i kazał mu zaprzestania opowieści inaczej spotkają się w sądzie.

W jednym z wywiadów mężczyzna opowiedział, jak Tom jest manipulowany przez lidera sekty, Davida Miscavige’a.

Tom opuścił sektę na 10 lat, dokładnie wtedy, gdy związał się z Nicole Kidman – powiedział Rathbun dziennikarzom. Miscavige przekonał go, by wrócił do sekty i został jednym z jej prominentnych działaczy. To również on nakłonił aktora, aby zwolnił swojego agenta i zatrudnił na to miejsce jego siostrę. Wtedy wizerunek Toma zaczął się sypać.

W sekcie wykorzystywana jest również przemoc fizyczna. Jeśli jesteś nieposłuszny używana jest siła.

Tom był niegdyś jednym z najmilszych ludzi, jakiego w życiu poznałem – mówi dalej mężczyzna. To straszne, co zrobili z niego inni scjentolodzy. Przyznaję, że nigdy nie użył przemocy fizycznej, ale zastraszał i manipulował wieloma osobami. Wykorzystywał swoją pozycję, aby upokarzać innych i niszczyć im życie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.