,  

Colin Farrell chciał mieć dziecko z Emmą Forest

„Zróbmy sobie miniaturowego człowieka, który rośnie”

Emma Forest wydała właśnie książkę, autobiografię, w której opisuje swoje życie od 13 roku ale najwięcej znalazło się tam szczegółów o jej związku z Colinem Farrellem. Emma opisuje te dobre chwile związku z aktorem ale jest sporo tych złych, Farrell na pewno nie będzie zadowolony.

Ponieważ Emma nie była zbyt urodziwa, Farrell nie zabierał jej na oficjalne imprezy. Pewnego wieczoru zadzwonił więc do niej i powiedział:

Kiedyś zadzwonił telefon późnym wieczorem. Wtedy pojawił się nowy temat: „Kiedy wrócę z tego planu filmowego, zróbmy sobie miniaturowego człowieka, który rośnie”. Zamarłam i rozglądnęłam się po mojej sypialni w poszukiwaniu świadka. „Dziecko?” – spytałam. „Tak, właśnie o to mi chodziło” – odpowiedział.- można przeczytać w książce.

Colin Farrell miał jakby dwie osobowości. Jednego dnia słał swojej dziewczynie mnóstwo smsów , w których pisał jak bardzo tęskni za swoją dziewczyną i jak bardzo ją kocha, następnego jużpisał, że dusi się w tym związku.

Myślałeś, że jeśli będziemy mieli dziecko, to nie będziesz potrafił odejść? Dlatego chciałeś, żebym zaszła w ciążę? – spytała Forrest.

Bardzo możliwe. Tak, to chyba prawda – odpowiedział aktor.

Podobnie było z Alicją Bachledą-Curuś? Zrobił jej dziecko, ponieważ myślał, że w końcu to zmusi go do ustatkowania się?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.