Ciemna strona życia Michaela Jacksona!

ImageJak żył Michael Jackson? Do tej pory tak na prawdę nikt nie wiedział. Dopiero po jego śmierci wychodzą fakty o których nikt nie słyszał nigdy wcześniej.


Musiałam nie raz płukać jego żołądek. On mieszał tyle leków. Raz był w tak ciężkim stanie, że nie pozwoliłam, by widziały go jego dzieci – opowiada niania dzieci Jacksona, 42-letnia Grace Rwaramba.

Michael uzależniony od koktajli leków. Brał też środki przeciwbólowe i antydepresyjne. Duchowy nauczyciel dr Deepak Chopra i przyjaciel Jacksona od 20 lat powiedział, że był zaniepokojony, że od 2005 roku Jackson nadużywał leki na receptę, a ostatnio podejrzewał nawet, że zażywa narkotyki.

Dziećmi Michaela Jacksona opiekowała się 42-letnia Grace Rwaramba. Kobieta przyleciała w sobotę z Londynu do Los Angeles, by towarzyszyć w trudnych chwilach potomkom piosenkarza. Gdy tylko dowiedziała się o śmierci Jacksona zaraz wsiadła w samolot. To ona odebrała telefon od jednego z członków rodziny, który pytał się o plik pieniędzy rzekomo schowanych przez Jacko. Kazano jej szukać w śmieciach i pod dywanami.

Rwaramba opowiada, że często musiała podłączać Jacksona do pompy, by przefiltrować mieszanki leków, które zażywał. Kobieta opowiada także o sytuacjach, gdy rodzina Jacksona nie chciała uwierzyć, że jest z nim aż tak źle.

Były momenty, gdy nie wpuszczałam do niego jego własnych dzieci, by go nie widziały – opowiada.

Nieraz mówiła Jacksonowi, by się zastanowił co robi, chodzi tu o koncerty, które miał zagrać.

50 koncertów? Co ty wyprawiasz? – pytała z przerażeniem.

– On myślał, że zagra tylko 10.
Nie wiedział już, co podpisuje
– tłumaczy pani Rwaramba, która w domu gwiazdora była aż 10 lat. Wykazuje też, że Jackson nie miał pojęcia o pieniądzach i o tym, że jest wielokrotnie naciągany na olbrzymie sumy.

Wszystko wskazuje na to, że to właśnie stres wykończył piosenkarza.

Gdy niania zadzwoniła do jego bliskich, by prosić o pomoc, Michael oskarżył ją o zdradę i zwolnił. Było to w grudniu zeszłego roku. Od tamtej pory widywała się jedynie z jego dziećmi.

Dziećmi Jacksona zaopiekowała się jego matka, Katherina. Dzieci kochają ją gdyż to ona zastępowała im matkę. 

Jackson miał regularny kontakt ze swoją matką i swoim ojcem Josephem, z którym widział się krótko przed śmiercią. Tak więc nie prawdą jest by Michael był w chłodnych stosunkach ze swoimi rodzicami.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.