Ciało Michaela już po drugiej sekcji zwłok!

ImagePisaliśmy, że ciało Michaela wróciło już do rodziny, jednak ona chce drugiej  autopsji.


Gdy ciało Michaela zostało wydane rodzinie, ta wywiozła je w miejsce nieznane nikomu, by poddać je ponownej autopsji. Najprawdopodobniej już zrobiona została druga sekcja. Rodzina chce dokładnie wiedzieć dlaczego Michael zmarł.

Kilka godzin po śmierci piosenkarza, jeden z członków rodziny zadzwonił do domu Jacko. Telefon odebrała jego córka i usłyszała zapytanie, gdzie Michael schował gotówkę?

Rodzina Jacksonów cały czas jest śledzona przez paparazzi. Z domu, który wynajmował nieżyjący piosenkarza, wywożone są jego rzeczy do domu rodziców.

Prawnik lekarza Michaela twierdzi, że jego klient nie miał nic wspólnego ze śmiercią gwiazdy. Jestem pewien, że pan Murray nie ponosi żadnej odpowiedzialności za to, co się stało – powiedział Matt Alford magazynowi TMZ.

Jednak policja zaraz wyjaśniła, że szuka lekarza by postawić zarzuty a jedynie dowiedzieć się szczegółów o śmierci Jacksona, w końcu Murray był ostatnią osobą, która widziała Jacko żywego.

Skąd takie więc myślenie lekarza i jego prawnika? Czyżby jednak miłą coś na sumieniu?

Jesse Jackson z synem Yusefem i ojciec Michaela – Joe Jackson.

Majątek o który walka dopiero się rozpocznie, nagle zaczął rosnąć. Pamiątki , gadżety związane z Michaelem, płyty sprzedają się jak świeże bułeczki. Jego długi teraz to nic do tego co można zagarnąć.
 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.