,  

Chrisowi grozi kilka lat za pobicie Rihanny !

ImageJak się okazuje, termin rozprawy przeciwko Chrisowi Brownowi został przesunięty.


ImageAle tym bardziej intensywnie policja zbiera dowody przeciwko oprawcy Rihanny, by postawić zarzuty pozwalające skazać Browna na odsiadkę.  Po mimo wycofania zeznań piosenkarki, policja ma dość dowodów już by posadzić Browna na kilka lat do więzienia.

W trakcie dochodzenia, wyszło na jaw, że Chris od jakiegoś już czas znęcał się nad dziewczyną. Z upływem tego czasu jego agresywność narastała. To nie był pierwszy raz kiedy ona poczuła ciosy od niego. Jest wiele zeznań przyjaciół Rihanny, które w znacznym stopniu obciążają Chrisa.

Na dodatek wyciekł do mediów jeden z raportów policyjnych , w którym pisze, że podczas awantury Brown chciał wypchnąć piosenkarkę z samochodu. Nie udało się mu, bo Rihanna była przypięta pasami. Następnie pchnął głowę jej o szybę, a trakcie jazdy okładał ją pięściami. Twarz artystki była cała zakrwawiona, ślady krwi znaleziono również na jej ubraniu, już za to grozi mu 4 lata.

Ale najważniejszym dowodem są zdjęcia o których prokuratura nie wspomniała wcześniej. Dzień po pobiciu Rihanny lekarz na Barbadosie wykonał dokumentację obrażeń. Materiał ten został przekazany policji, która na tej podstawie może wnieść oskarżenie o umyślne uszkodzenia ciała. Zapewnienie gwiazdy, iż był to jedynie mały wypadek, raczej nie przekonają sądu.

Rzecznik prasowy policji prosił media, aby nie zabiegały o ujawnienie dodatkowych fotografii. Opublikowanie tych zdjęć utrudniłaby skazanie Browna.

Kolejny dowód, ślady krwi w samochodzie Chrisa.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.