, ,  

Chris przeprosi Rihannę na oczach milionów widzów

ImageNie ma nic za darmo. Rihanna jest gotowa pomóc swojemu chłopakowi , zabierała więc go na terapię do pastora, ale to nie koniec …


Taka terapia ma sprawić, że Chris będzie lepszym człowiekiem, ale na tym nie koniec. By Brown uświadomił sobie swoje postępowanie będzie musiał przeprosić Rihannę publicznie na oczach milionów widzów, a dokładnie w programie Oprah Winfrey.

Rihanna rozmawiała z Oprah Winfrey, która namawiała piosenkarkę, by nie wracała do człowieka, który ją pobił. Nakłaniała Rihannę, by przyszła do jej programu i porozmawiała na ten temat.

Rihanna była bardzo oporna, więc Oprah zasugerowała, by w rozmowie uczestniczył również Chris. Oprah chciała skłonić Rihannę do przemyślenia swojego postępowania. Nie wierzy, że ten związek będzie udany.

Rihanna jednak chce, by spotkanie miało zupełnie inny cel. Oboje z Chrisem są bardzo zdesperowani i chcą pozyskać sobie przychylność ludzi. Artystka wierzy, że gdy chłopak przeprosi ją publicznie, to ludzie uwierzą w jego skruchę i przekonają się, że naprawdę jest innym człowiekiem.

Brown nie był na początku zachwycony tym pomysłem, ale po rozmowie z matką zrozumiał, że to jedyna szansa na uratowanie jego kariery. Poza tym, chce uniknąć więzienia, a publiczna skrucha na pewno zmiękczy prokuratorów i ławę przysięgłych – mówi informator Look Magazine.

Dobroduszna Rihanna, czy sama nie straci w oczach swoich fanów. Robi wszystko by Chris odzyskał pozycję w społeczeństwie, by się oczyścił ze swoich grzechów , a co z nią? Co z jej karierą.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.