,  

Chris był jej pierwszą prawdziwą miłością

 Rihanna zaczyna opowiadać o Chrisie Brownie.


Do tej pory Rihanna milczała , może musiała dojrzeć by opowiedzieć o zajściu jakie miało miejsce w lutym tego roku. Chris od dawna znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Teraz gdy minęło 9 miesięcy, Riri zabrała się za pracę, nagrała czwartą płytę, i postanowiła opowiedzieć co czuła przez te wszystkie miesiące.

Już w grudniu ukaże się magazyn Glamour, w którym będzie można przeczytać obszerny wywiad z gwiazdą.

Jestem teraz silniejsza, mądrzejsza i bardziej świadoma. Nawet sobie nie zdajesz sprawy, jak twoje decyzje oddziałują na ludzi, których nawet nie znasz, na przykład na fanów. Moja historia była transmitowana przez cały świat i każdy obserwował moją drogę do poprawy. Pozytywną rzeczą w całej tej sytuacji jest to, że ludzie mogli się czegoś na jej podstawie nauczyć. Chciałabym, aby młode kobiety wyniosły lekcję z tego, co się stało. Teraz mogę pomóc mówić w imieniu tych kobiet.

 Rihanna o miłości: Mam nadzieję, że znajdę miłość w przeciągu kolejnych 10 lat. To by było przykre, gdybym miała 31 lat i nadal nie znalazła w życiu drugiej połowy. Teraz chcę skupić się na moim prywatnym życiu i na mojej karierze. Nadal chcę robić to, co kocham.

Rihanna o przemocy: Przemoc domowa jest owiana wielką tajemnicą. adne dziecko nie chodzi i nie rozpowiada wszystkim dookoła, że jego rodzice ze sobą walczą. Nastoletnie dziewczyny nie mogą przyjść do swoich rodziców i powiedzieć im, że są bite przez swoich chłopaków. Nikt nie da swoim sąsiadom znać, że w jego domu dochodzi do przemocy. To jest coś, co kobiety starają się ukryć, ponieważ to jest dla nich krępujące.

Rihanna o płycie: Znajdziecie na niej wszystko co chciałam wam powiedzieć przez ostatnich osiem miesięcy.

W show Good Morning Ameryca Rihanna powiedziała, że Chris był jej pierwszą miłością.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.