,  

Chris Brown pójdzie siedzieć?

ImageJak się czuł Chris Brown w chwili kiedy okładał Rihannę pięściami? Pewnie był dumny, że pastwi się nad słaba kobietą.


Ale właśnie nadszedł koniec Chrisa. Teraz za swój czyn grozi mu nawet 9 lat więzienia. Piosenkarz stracił możliwość na dalszą karierę. adna firma nie chce mieć z nim nic wspólnego. Wielu kontrahentów zrywa umowy i naraża się na ogromne koszta, ale płacone Brownowi odszkodowania to nadal mniejsza strata niż zniszczenie wizerunku korporacji. Jeden z producentów gum do żucia właśnie wycofał z amerykańskich stacji spot, w którym występuje piosenkarz.

Cała sytuacja miała miejsce dwa dni temu. Kiedy Chris pobił swoją dziewczynę, ona tym zdarzeniu trafiła do szpitala z licznymi siniakami na twarzy. Podobno piosenkarka w szpitalu płakała i wrzeszczała, póki nie dostała środków uspokajających.

Rzecznik prasowy firmy produkującej gumy do żucia wydał oświadczenie.

Jesteśmy bardzo zaniepokojeni prasowymi doniesieniami na temat Chrisa Browna. Postanowiliśmy wycofać wszystkie reklamy, które w jakikolwiek sposób łączyłyby nas z piosenkarzem. Mamy również nadzieję, że zostanie on sprawiedliwie osądzony.

Do protestów potępiających zachowanie gwiazdora dołączyły się nawet portale zrzeszającego jego fanów. Dwa z nich oficjalnie wyrzekły się Chrisa i zamknęły swoją działalność.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.