,  

Chris Brown ma wyrok!

 W końcu ogłoszono wyrok dla Chrisa Browna za pobicie Rihanny.


Chris Brown dostał 5 lat ale niestety w zawieszeniu za pobicie Rihanny.

Do tego wszystkiego Brown będzie musiał meldować się u swojego opiekuna prawnego co 72 godziny,  co 3 miesiące będzie stawiał się w sądzie, aby zdać raport z przebiegu resocjalizacji. A także weźmie też udział w programie przeciwdziałania przemocy domowej, będzie pracował na rzecz społeczeństwa w ośrodku dla maltretowanych kobiet w stanie Wirginia. Ale to nie wszystko,  przez 180 dni będzie pracował za darmo w różnych organizacjach charytatywnych.

Brown zapłacił 5 tysięcy dolarów opłat sądowych,  wpłacił 400 dolarów na rzecz programu pomagającego ofiarom pobicia. Dzięki ugodzie z prawnikiem Rihanny za duszenie jej, bicie po twarzy i psychiczne znęcanie się zapłaci jedyne… 30 dolarów. Bardzo mało.

I to jeszcze nie koniec. Nie wolno mu posiadać żadnej broni, ni opuszczać stanu lub kraju bez pozwolenia sądu. Będzie miał utrudnione trasy koncertów o ile do takich dojdzie. Ma także zakaz zbliżania się do Rihanny, a także podejmowania jakichkolwiek prób kontaktowania się z nią. Jedynie w trakcie oficjalnych gal może zbliżyć się do niej na odległość 9 metrów…

Jeśli będzie zgłoszone jakiekolwiek molestowanie, przemoc lub wszczynanie bójek sprawi, że Brown natychmiast trafi do więzienia, gdzie przesiedzi 5 lat.

Dużo nakazów zakazów, jednak odosobnienie od świata było by na pewno lepsze. Teraz 5 lat musi się mieć na baczności. Nie łatwo mu będzie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.