Chris Brown bankrutem?!

ImageJeszcze nie jest bankrutem ale już niedługo.


Chris Brown po pobiciu Rihanny kilka razy ją już przepraszał publicznie ale to nic nie daje. Do winy przyznał się w sądzie, okazał skruchę. Jednak jego kariera kończy się i to bardzo szybko.

Chris wynajął osobę do naprawy wizerunku,  jak na razie to nie pomogło muzykowi. W tej chwili wydaje swoją nową płytę i ma nadzieję, że fani wybaczą mu to co zrobił.  A sprzedaż płyty uratuje mu konto bankowe.

Za pobicie Rihanny ciężko odpokutowuje. Firmy reklamowe zrywają z nim kontrakty. Jako pierwsi kontrakt z muzykiem zerwali organizatorzy kampanii Got Milk. Zaraz po nich inne zrobiły podobnie. Teraz zerwała kontrakt fabryka gum do żucia, Wrigley. Kontrakt z muzykiem był podpisany na miliony dolarów.

Plakaty reklamowe z muzykiem nie będą już nigdzie publikowane, a spot reklamowy już kilka tygodni temu został wycofany z telewizji.

Byliśmy bardzo zaniepokojeni poważnymi zarzutami postawionymi Brownowi. Mieliśmy jednak nadzieję, że sprawa się wyjaśni i okaże się, że nie wszystko, co podawały media było prawdą. Niestety Brown okazał się winny i zdecydowaliśmy się rozwiązać z nim kontrakt. Nasza firma nie chce mieć z tym człowiekiem nic wspólnego – powiedział przedstawiciel firmy.

Bankructwo Browna, to kwestia czasu, popatrzcie na ostatni spot z jego udziałem.
{youtube}1UIxHxY4g2s{/youtube}

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.