Chciało mi się płakać. Chciałam powiedzieć: „Nie, przestań”, ale bałam się

 Szokujące zeznania 13 letniej dziewczynki gwałconej przez Polańskiego!


TVN24 opublikował szokujące zeznania wówczas 13 letniej Samanthy Gailey. Dziewczyna została zaproszona do domu aktora Jacka Nicholsona pod pretekstem zdjęć. Młode naiwne dziewczyny szybko chcą zrobić karierę a rodzice często im na to przyzwalają.

Pokazał mi okładkę "Vogue Magazine" i zapytał: "Czy chciałabyś, żebym zrobił ci takie zdjęcia?". Powiedziałam: "Tak"- zeznawała dziewczynka w 1978 roku.

(…)Wyciągnął z lodówki butelkę szampana i powiedział: "Mam ją otworzyć?". Odparłam: "Jak chcesz"(…)wypiłam szklankę, a potem jeszcze wykorzystaliśmy szampana przy pozowaniu do zdjęć. Więc nie pamiętam. Robiliśmy zdjęcia, potem powiedział, że pokaże mi jacuzzi Jacka Nicholsona(…)poszliśmy do jacuzzi, a on wyciągnął z małego pojemniczka pigułkę, którą podzielił na trzy części(…)zawołał mnie i wróciłam do jacuzzi(…)Powiedziałam, że muszę jechać do domu przyjąć lekarstwo. Powiedział: "Wkrótce zabiorę cię do domu". Powiedziałam, że chcę teraz. Powiedział, żebym poszła do drugiego pokoju. Poszłam i usiadłam na kanapie(…).

Byłam tylko owinięta ręcznikiem.Usiadł koło mnie i zapytał, czy czuję się dobrze. Powiedziałam: "Nie". Odpowiedział: "Ale poczujesz się lepiej". Ja na to: "Nie chcę, chce do domu". Pocałował mnie, mówiłam: "Nie" i "Odsuń się". Powiedział: "Zaraz zabiorę cię do domu".
Obniżył się i zaczął mnie pieścić.
To znaczy, że obniżył się i położył usta na mojej waginie.
(…)Kilka minut, a potem rozpoczął ze mną stosunek. Wsadził penisa do mojej waginy(…)Cały czas mówiłam: "Nie, przestań!", ale nie broniłam się, bo nikogo innego tam nie było i nie miałam dokąd iść. (…) Potem pytał: "Kiedy miałaś ostatni okres?". Powiedziałam, że nie pamiętam(…) Powiedział: "W takim razie nie będę w ciebie wchodził". Podniósł moje nogi i wszedł do mojego odbytu.

Polański ma wielu zwolenników, piszą listy prośby o uniewinnienie reżysera. Dziewczyna odwołała swoje pretensje i wybaczyła Polańskiemu. W USA takie sprawy się nie przedawniają, chociaż było to ponad 30 lat temu. Uważacie , że powinno mu się wybaczyć to co zrobił?

tvn24.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.