,  

Chcą dać córce imię Diana

Imię po matce księcia Williama, tragicznie zmarłej .

Ślub Williama i Kate to temat nr 1 w Wielkiej Brytanii. Znamy już kilku gości , którzy będą obecni na ceremonii, to : Elton John i sir Paul McCartney, a także David i Victoria Beckham.

Wiemy już jak wygląda oficjalne zdjęcie narzeczonych. Teraz na jaw wychodzą informacje dotyczące imion ewentualnych dzieci, które z tego związku pojawią się na świecie. Jeśli będzie to córka,rodzice chcieli by nadać  imię po tragicznie zmarłej Dianie. Z drugiej strony młodzi zdają sobie sprawę, jakim będzie obciążeniem noszenia takiego imienia.

William naprawdę bardzo chciałby nazwać swoją pierwszą córkę Diana – mówi źródło cytowane przez Daily Star. Jednak oboje z Kate zdają sobie sprawę, że dziewczynka obdarzona takim imieniem byłaby wręcz „obciążona” nim przez całe swoje życie.

Ostatecznie zdecydowano, że jeśli urodzi się chłopiec zostanie nazwany John lub Spencer – po ojcu Diany, Johnny’m – a dziewczynka nazywać się będzie Frances, po swojej prababci, czyli matce Lady Di.

To jedno z wielu imion jakie zostanie nadane dziecku pary książęcej. W rodzinie królewskiej , ich członek ma kilka imion.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.