,  

Charlie Sheen i Brooke Mueller kto winny ?

 Wczoraj pisaliśmy, że Charlie Sheen pobił swoją żonę i trafił na 10 godzin do więzienia. Ale nie do końca to on ponosi winę.


Jak się okazuje, zarówno Charlie Sheen jak i jego żona, którą poślubił w ubiegłym roku w maju Bruke Mueller mają problem z alkoholem. W drugi dzień  świąt para przebywała w ośrodku zimowym Aspen w Colorado, gdzie raczyła się dużymi ilościami tego trunku. Doszło do awantry i Bruke kompletnie zalana wezwała policję.

Charliego zatrzymano pod zarzutem pobicia żony. Miał ją dusić chociaż on tłumaczył, że to żona go zatakowała on się tlko bronił. Z akt policji wynika, że dzwoniąca kobieta była zupełnie zalana. W słuchwce właściwie słychać było tylko bełkot. Po badaniach w szpitalu okazało się, że Mueller miała we krwi 2 promile alkoholu.

Sheen nie ma zamiaru wnosić oskarżenia przeciwko żonie, chce ratować związek. Jest to jego trzecie małżeństwo i ze względu na dwoje dzieci, bliźnięta  któe mają 8 miesięcy ni chce już trzeciego rozwodu. Prezde wszystkim muszą się uporać z problemem alkoholowym , którego się nie wypiera.

Do czasy wyjaśnienia sprawy, dzieci trzymane są z dala od awantury i całego zamieszania.


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.