Cała prawda o Miriam!

ImageTransseksualna modelka i aktorka przejechała do Polski.


ImageMiriam jest znana przede wszystkim dzięki reality show "Cała prawda o Miriam". Idea programu była prosta-kilku mężczyzn przez 2 tygodnie rywalizowało o względy pięknej Meksykanki. Nagrodą było 10 000 funtów oraz rejs z modelką. Program wygrał 23-letni Tom Rooke, ratownik. Problem pojawił się, kiedy Miriam wyjawiła mu, że urodziła się jako chłopiec. Początkowo zszokowany Tom przyjął nagrodę, ale później wraz z innymi uczestnikami programu postanowił pozwać producentów show. Walczyli o to, aby program nigdy nie został wyemitowany, ale udało im się jedynie opóżnić jego emisję. W 2004 roku świat usłyszał historię Miriam.

Miriam pochodzi z Meksyku, ale od 15 roku życia mieszka w Ameryce. Już kiedy miała 4 lata wiedziała, że chce być dziewczynką. Nie interesowały jej zabawy z trojgiem braci, denerwowała się, kiedy mama mówiła o niej "mój syn".
Kiedy Miriam miała 12 lat zaczęła przyjmowac środki hormonalne. Rodzina ją wspierała, ale problemy pojawiły się w szkole, gdzie Miriam nie była akceptowana. 3 lata później przeniosła się do Nowego Jorku, do wujka. Tam przechodziła kolejne szczeble transformacji i zarabiała na życie jako aktorka filmów dla dorosłych i modelka. Kiedy miała 21 lat dostała propozycję wystąpienia w reality show.

Miriam do tej pory nie poddała się operacji usunięcia penisa, jak twierdzi, boi się, że przestanie odczuwać przyjemność z seksu.
W 2007 roku została brutalnie pobita i ledwo uszła z życiem. Jej oprawca najpierw skatował ją młotkiem, a potem nieprzytomną wyrzucił z jej apartamentu mieszczącego się na 4 piętrze. Miriam długo była nieprzytomna. Doznała poważnych uszkodzeń wewnętrzynych i obrażeń głowy, miała połamane nogi i ręce. Fani na całym świecie trzymali za nią kciuki. Oto wspis z jednego z blogów o Miriam:

"Nie wierzę w to, co się stało! Kto mógł ją tak nienawidzić! Pobić młotkiem, jak psa, to nieludzkie… Cały pokój mam w jej plakatach. Ona musi z tego wyjść! Transseksualne dziewczyny są silne!".

Dzisiaj Miriam wystąpi w programie Ewy Drzyzgi o 15.45.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 4.7/10 (6 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Cała prawda o Miriam!, 4.7 out of 10 based on 6 ratings

You must be logged in to post a comment.