,  

Brooke Hogan miała wypadek samochodowy!

ImageZaledwie kilka dni po skazaniu jej brata za spowodowanie wypadku samochodowego!


ImageNick Hogan spędzi w więzieniu następne 8 miesięcy. Przez nieuwagę i brawurę podczas jazdy jego przyjaciel nadal znajduje się w bardzo ciężkim stanie.
Od pewnego czasu nieszczęścia prześladują rodzinę Hoganów. Wyszedł na jaw skandaliczny romans Hulka z przyjaciółką jego córki, prasa nie zostawiła na nich suchej nitki. Kolejnym "hitem" był rozwód państwa Hogan (a właściwie Bollea) i kłótnie rodzinne. Teraz Brooke mało nie straciła życia.
Na razie policja dokładnie bada okoliczności wypadku. Wiadomo już, że Brooke nie zawiniła. Do zdarzenia doszło w sobotę na Florydzie. Brooke jechała środkowym pasem, po prawej stronie 19-latek. W pewnym momencie, podczas zmieniania pasa, stracił on panowanie nad samochodem, który wpadł na pas Brooke. Uderzenie było tak silne, że jej samochód został zepchnięty na ścianę mostu. Szacowane koszty naprawy jej samochodu to 3 000 dolarów.
Na miejscu po kilku chwilach zjawił się Hulk, a potem dołączyła do nich Linda, matka Brooke. 20-latka była w mocnym szoku. Oficjalnie podano, że w wypadku uczestniczył Hulk, chciał w ten sposób oszczędzić córce kolejnych stresów.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.