Brittany Murphy nie żyje!

ImageBrittany Murphy hollywoodzka gwiazda zmarła dziś rano w Los Angeles. Aktorka zmarła na zawał serca, miała zaledwie 32 lata.


Około 8 rano mąż Murphy – Simon Monjack wezwał do domu pogotowie – donosi portal tmz.com. Niestety mimo reanimacji i szybkiego przewiezienia aktorki do szpitala nie udało uratować się jej życia.

Mimo stwierdzenia, że Murphy zmrała na zawał serca, spekulacjom przyczyny jej śmierci nie ma końca. Podejrzewa się, że przyczyna zgonu aktorki jest bardzo podobna do śmierci Michaela Jacksona. Aktorka zażywała narkotyki te legalne i te nielegalne. Cierpiała też na anoreksję.

Wiele osób nie może uwierzyć w śmierć gwiazdy, dzień wcześniej najbliżsi byli zaniepokojeni jej stanem zdrowia. Mieli też mówić, że obawiają się o nią by nie skończyła jak Michael Jackson.

Ona na pewno miała problem z narkotykami, mówiliśmy by szukała pomocy. Niestety nasze słowa nie trafiały do niej-
powiedział mąż Simon Monjack .

Aktorka zażywała środki przeciwbólowe. Zaczęła je brać po wielu operacjach jakim sie poddała. Do tego narkotyki. Matka Sharon Murphy  znalazła córkę nieprzytomną pod prysznicem. Pogotowie które przyjchało na miejsce zdarzenia stwierdziło zatrzymanie serca. W drodze do szpitala zaczęto reanimację, bezskutecznie.

Brittany grała między innymi w Przerwanej lekcji muzyki, Sin City i 8 Mili u boku Eminema.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.