Britney zwolniła swoich tancerzy !

ImageJuż raz pracownicy Britney Spears wylecieli z pracy , teraz jest tak samo.


Ojciec Britney jakiś czas temu powiedział, że co jakiś czas wszyscy będą przechodzić przez testy wykrywające obecność narkotyków u każdego pracownika w organizmie. Jamie Spears słowa dotrzymał.  W ten sposób Jamie chce chronić córkę przed towarzystwem ludzi mających na nią zły wpływ.

Teraz w trakcie trasy koncertowej, wszyscy tancerze przeszli niezapowiedzianą kontrolę, badania. Niestety okazało się, że kilka osób było pod wpływem nielegalnych substancji. Spears powiedział im, żegnajcie.

To tournee jest dla Britney bardzo ważne, ma być potwierdzeniem jej wielkiego powrotu na scenę. Dalsza współpraca z osobami, które nie przestrzegają regulaminu byłaby ryzykowna. Nie chcemy żadnych zakłóceń i nieprzyjemności.

Tancerze już dawno zostali poinformowani o niezapowiedzianych testach na obecność narkotyków. Wszyscy podpisali zgodę, ale chyba niektórzy mieli nadzieję, że nigdy do tych badań nie dojdzie. Nie tolerujemy narkotyków w naszej ekipie. Osoby, które miały pozytywny wynik testu zostały natychmiast wyrzucone z pracy.
Trasa koncertowa będzie przebiegała bez zakłóceń. Byliśmy przygotowani na taką ewentualność
– tłumaczy przedstawiciel Spears w oficjalnym oświadczeniu.

foto/US

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.