Britney wyrwała się na nocną randkę !

ImageBritney wykradła się z domu w przebraniu na mały numerek !


Piosenkarka ma całkowity zakaz spotykania się z mężczyznami. W końcu jest pod opieką ojca, choc jest już dorosła. Przyczynę oczywiście znamy tego . Ale pewnej nocy nie wytrzymała i po prostu w przebraniu ulotniła się. Poszła na randkę z tajemniczym nieznajomym.

Przez długi czas była więźniem we własnym domu, aż w końcu zapragnęła czułości i uwagi kogoś innego, niż tylko jej rodziców. Po fakcie wyznała swojemu ojcu, że spotkała się z kimś, kto czekał na nią w umówionym miejscu, po czym pojechali na kilka godzin do jego domu. Powiedziała mu, żeby się nie martwił, gdyż ów tajemniczy nieznajomy to ktoś, kogo zna już od długiego czasu i jest pewna, że nigdy by jej nie skrzywdził.- doniosło źródło.
Jamie nie chciał słuchać jednak żadnych wyjaśnień i podobno był wkurzony nie na żarty.
ródło dodało:

Britney powiedziała mu, że jest dorosłą kobietą i kazała mu się wynieść z jej pokoju. Nie wyszła stamtąd do końca dnia.

W końcu i ona musi mieć swoją szansę, tyle już zrobiła by wyjść na prosta. Powinna mieć cień zaufania od ojca, choć by na próbę.

Jak widzicie na zdjęciu, piosenkarka znowu może prowadzić samochód. Wcześniej zostało jej odebrane prawo jazdy za prowadzenie pod wpływem narkotyków i za to, że zaparkowała nie prawidłowo.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.