Britney wyda autobiografię

ImageBritney ma dobry czas w swoim życiu. Mimo ubezwłasnowolnienia piosenkarka próbuje żyć normalnie.


Britney wprowadziła wiele zmian w swoim życiu, nowy image, nowa płyta a teraz napisze książkę o swoim życiu. Piosenkarka podpisała już kontrakt za który ma otrzymać bagatelka, tylko 14 milionów dolarów !

Od czasu kiedy Britney zaczęła swoją karierę, wydano kilkadziesiąt jej nieoficjalnych biografii, jednak nigdy nie zgodziła się na to, by jakąkolwiek z nich autoryzować – mówi osoba z otoczenia Britney. Teraz chce sama opowiedzieć o swoim życiu. A jest co opowiadać!
Niektóre historie są wręcz kosmiczne! Od kilku lat Brit prowadzi pamiętnik i zapisuje w nim dosłownie wszystko. Nie ma więc możliwości, by cokolwiek pominęła.

Czy chcemy wiedzieć wszystko o piosenkarce? Jedni chcą inni nie bardzo, choćby o tych czasach kiedy nie była świadoma, co się wkoło niej dzieje.

Britney jest szczera i taka ma być jej książka. Opowie o swoim dzieciństwie, o dojrzewaniu i o tym, jak kilka lat temu zboczyła z właściwej drogi. To będzie niesamowita lektura! – dodaje informator.

Historię z życia Britney już opisała jej matka Lynne Spears. Napisała między innymi o tym jak córka zaczęła pić jako 13-latka, straciła cnotę w wieku lat 14, a rok później zażywała już narkotyki.

Co jeszcze się dowiemy?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.