Britney szuka nowego faceta

 Britney Spears już nie jest dziewczyną swojego menedżera, facet zostawił ją.


Jason Trawick zostawił Britney, gdyż nie chciał być panem Britney. Chciał by o nim mówiono jak o nim a nie łączono go z gwiazdą. Nie chciał być cieniem Spears. Jakiś czas Britney wydzwaniała do Trawicka, słała mu smsy, kupowała drogie prezenty  by ten wrócił ale widać nie udało jej się, gdyż teraz szuka nowewgo faceta.

New York Daily News pisze, że piosenkarka znalazła  sobie nowy punkt podrywania. Jest to model , który propozycję randki od razu odrzucił! Pracownicy Spears odwiedzili kilka agencji modeli, prosili o katalogi z męskimi modelami. Britney wybrała sobie 24 latka z agencji Ford, Bekim Trenova. Piosenkarka zorganizowała fałszywy kasting do teledyku, zapraszając modela.

Kiedy przyjechaliśmy, nie było dosłownie nikogo z ekipy – powiedział znajomy Bekima. Była tylko Britney. Wyglądała bardzo seksownie. Dała mu jasno do zrozumienia, że nie jest zainteresowana zatrudnianiem go, tylko chce się z nim umówić. Czuł się zażenowany. Szybko znalazł jakąś wymówkę i się stamtąd zmyliśmy.

Co za dziwaczny sposób na podryw. Ale tak to jest kiedy nie można wyjść do jakiegoś klubu nocnego, by nikt cię nie zauważył. Takie jest życie gwiazd.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.