,  

Britney Spears to brudas!

 Jason Travick nie chce z nią wychodzić na spacer, bo od Britney czuć potem i ma poplamione rzeczy!


Jakiś czas temu ogłosiliśmy, że Britney Spears to najgorzej ubrana gwiazda show-biznesu. Wtedy nie mieliśmy pojęcia, że Britney nie bierze prysznica. Potrafi w tych samych ciuchach chodzić kilka dni przy czym nie myje się.

Wielu z Was tłumaczyło piosenkarkę, że żyje w takim klimacie i jest jej wygodnie w takim odzieniu. Nikt jednak nie miał pojęcia o jej utrzymywaniu higieny a w zasadzie jej braku.

Britney nie jest czyścioszką. Nie lubi brać prysznica i myć włosów, więc czasem zwyczajnie od niej śmierdzi. Często nosi te same ubrania przez trzy, cztery dni z rzędu.

Ostatnio Jason nie chciał pokazać się z nią publicznie, bo miała na sobie przepoconą i poplamioną sukienkę. Od tamtego zdarzenia Britney zaczęła częściej zmieniać ubrania, ale nadal czuć od niej nieprzyjemny zapach, a jej włosy aż proszą się o mycie.

To jest czyste lenistwo, ale ona zawsze taka była – donosi osoba z otoczenia piosenkarki.

I to niestety chcieliśmy Wam pokazać też, wtedy kiedy pokazaliśmy, że jej ulubionym ubraniem są podkoszulki. Chyba te najłatwiej jest zmieniać nie dbając o prasowanie na przykład.VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.