,  

Britney Spears pobiła Jasona Trawicka!

 Gdy w mediach pojawiła się plotka o rozstaniu się Britney i Jasona, oni pojawili się następnego dnia na ulicy Los Angeles, trzymając się za ręce.


Jedno jest pewne, w tym związku dzieje się źle. Britney nie jest stabilna emocjonalnie i nerwy puszczają jej już na ulicy. Między Britney Speras  i Jasonem Trawickiem co raz częściej dochodzi do awantur, piosenkarka wrzeszczy i używa przemocy fizycznej wobec swojego partnera.

Jeden z paparazzi był ostatnio świadkiem takiej awantury i zrobił zdjęcia, gdy zapłakana Brit siadła za kierownicę samochodu po tym jak na ulicy spoliczkowała Trawicka. Jason siedział  na tylnym siedzeniu.

Britney myślała, że ślub będzie świetnym sposobem zakończenie jej ubezwłasnowolnienia. Jednak Jason jest temu przeciwny – opisuje informator. Błagała go, żeby wziął z nią ślub, ale on odmówił. Kiedy weszli do sklepu kazała mu kupić wszystko, co sobie zażyczyła. Traktowała go jak swojego sługę. Bardzo go to rozdrażniło. Kiedy powiedział jej, że muszą wracać do domu, po prostu wybuchła. Zaczęła go przeklinać i grozić, że jego kariera jest skończona. Wyprowadził ją ze sklepu do samochodu. Tam zaczęła go bić.

Po tym zajściu Trawick podobno przestał pracować dla Brit. Tym razem zerwali na dobre.
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.