Britney Spears na szczytach list przebojów !

ImageWalczyła walczyła aż wywalczyła, choć niektórym się wydawało, że nie da rady .


Najnowsza płyta Circus w ciągu tygodnia rozeszła się w nakładzie pół miliona egzemplarzy, co wprawiło w dziwienie nie jednego fana i nie tylko. Przyjaciele i rodzina piosenkarki mówią, że taki sukces może jednak jej zaszkodzić.

To dla niej za dużo – mówi dziennikarzom psychoterapeuta. Ma tak napięty terminarz, że nie ma w ogóle czasu dla siebie. Wpadła w maszynę marketingu, która może ją znów doprowadzić do załamania. Ona ma wielki talent i wie, jak błyszczeć na scenie, ale jeśli chodzi o sferę emocjonalną powrót w takim stylu to zdecydowanie za wcześnie. Nie mówię, że znów sięgnie dna, ale z pewnością będzie musiała radzić sobie z wyniszczającym stresem. Taka sytuacja na początku poprawi jej nastrój, a potem stopniowo wypali.

Matka Britney jest podobnego zdania i już od kilku miesięcy próbowała powstrzymać córkę przed wydawaniem płyty. Narastający konflikt sprawił, że Spears zerwała w końcu kontakty z rodzicami. Z ojcem, który jest opiekunem jej majątku, rozmawiała jedynie przez swojego agenta.

Na stronie piosenkarki ukazał się wpis, gdzie nie widać by z jakiej kolwiek strony była załamana, czy też przechodziła kryzys. Raczej pokazuje, że jest w jak najlepszym porządku z nią. Rodzina chyba znowu wymyśla zamiast wesprzeć ją.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.