, ,  

Britney podała do sądu swojego byłego faceta

ImageBritney Spears wiele w życiu przeszła . Nieudane związki do dziś maja swoje konsekwencje.


Gwiazda cały czas walczy z przeszłością i stara się o niej zapomnieć. Wyprowadziła się z domu, gdzie przeżyła jeden z koszmarów a teraz chce definitywnie odseparować się od ludzi, którzy ją skrzywdzili. Właśnie podała do sądu swojego byłego managera, Sama Lufti i byłego faceta, Adnana Ghaliba, którzy szantażowali Britney i próbowali ją zmusić, aby zapłaciła za jej nagie zdjęcia i film, który podobno posiadają. Piosenkarka nie uległa i poszła na policję. Wtedy już sąd wydał decyzję o zakazie się zbliżania do zainteresowanych do gwiazdy.

Obecnie sąd w Los Angeles potwierdził medialne doniesienia. Britney wniosła sprawę o całkowity zakaz zbliżania się obu facetów do niej i członków jej rodziny. W tym jest również zakaz jakiegokolwiek kontaktu z nią. Amerykańska prasa podaje, że Ghalib od kilku tygodni wysyła dziesiątki maili i smsów do Britney, proponując jej spotkania. Ponoć wyciąga od niej również informacje o tym, gdzie będzie, by później wysłać tam swoich koleżków, paparazzi.

Ponoć Britney wraz ze swoimi prawnikami obmyślają jak wsadzić mężczyzn za kratki za to, jak ją wykorzystali.

Nie chcę już nigdy widzieć ich na oczy – powiedziała załamana Britney Spears . Niech zgniją w więzieniu! Nikt nigdy bardziej mnie nie skrzywdził!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.