,  

Britney nie chce jechać w trasę bez dzieci

Image3 Marca rozpoczyna się światowa trasa koncertowa Britney Spears. Jest pierwsza trasa koncertowa od 5 lat piosenkarki.


Wyjazd już wcześniej stał pod znakiem zapytania, bo mówiono, ze Spears nie jest gotowa jeszcze do powrotu na scenę. Ale teraz powstał jeszcze jeden problem. Piosenkarka powiedziała, że nie chce jechać bez dzieci, nie wyobraża sobie rozstania Z nimi. Jest nawet gotowa odwołać wyjazd.

Jej ojciec wymyślił, że chłopcy mogliby mieszkać w Los Angeles, New Jersey i Nowym Orleanie, w zależności od tego w jakim rejonie Britney będzie akurat koncertowała. Mogłaby wtedy odwiedzać chłopców co kilka dni.

Britney rozmawiała w tej sprawie z Kevinem, chciała załatwić sprawę bez prawników. Zaproponowała nawet, że przez te kilka miesięcy, pokryje koszty utrzymania zarówno chłopców, jak i jego. Miałby zapewnione luksusowe warunki, byle tylko umożliwił jej kontakt z dziećmi. Kevinowi nie spodobał się ten pomysł. Był wściekły, że była żona usiłuje planować mu życie. Zapowiedział, że naśle na nią swoich prawników i wyszedł – donosi znajomy piosenkarki.

Britney powiedziała, że jeśli jej były mężulek nie zmieni zdania, gotowa jest do rezygnacji z trasy. Czy ten pobyt z dziećmi nie jest podyktowany tym, iż tak troskliwie się synami Britney opiekowała ostatnio kochanka Federlina, Victoria Prince. Pokazywaliśmy Wam zdjęcia, jak Prince tuli jednego z maluszków a ten nie opierał się a wręcz przeciwnie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.