Britney jest na skraju załamania nerwowego

Nowy album, mała promocja i na tym koniec.

Britney Spears po kilku latach wróciła co prawda do pracy na scenie, jednak ciągle jest ubezwłasnowolniona przez swojego ojca. Piosenkarka nie może żadnej decyzji podjąć sama. Wydała co prawda nową płytę, miała kilka występów promujących nowy album, jednak menadżer i ojciec Brit nie chcą by ta ruszyła w nowa trasę koncertową. Twierdzą, że gwiazda może nie podołać takiemu wyzwaniu.

Jej psychika jest jeszcze bardzo delikatna. Jeszcze kilka miesięcy temu była na silnych lekach psychotropowych. Codziennie brała masę tabletek – mówi osoba z jej bliskiego otoczenia. Czujemy, jakbyśmy wszędzie prowadzili ją za rękę. Nie można jej zaufać, że zrobić coś sama. Zachowuje się jak zombie. Jej zmian nastrojów nie da się przewidzieć .

Minęły cztery lata, od kiedy zaliczyła ostatnie załamanie nerwowe i zgoliła sobie wszystkie włosy. W zeszłym roku zachowywała się podobnie. Brała nożyczki i ścinała włosy tylko po to, by ktoś się nią zainteresował.

Zgubiła sporo kilogramów, ale nikt nie zwraca na to uwagi, bo na zdjęciach promocyjnych graficy wyszczuplają ją jeszcze bardziej. Ona nie wygląda tak w rzeczywistości – mówi jej znajoma. I wcale nie chodzi tylko o zdjęcia. Wydaje się, jakby próbowano wyretuszować całe jej życie.

Ostatnie występy piosenkarki pokazały jak marnie wypada na scenie. Komu zależy by występowała i niszczyła siebie i swoja karierę?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Britney jest na skraju załamania nerwowego

You must be logged in to post a comment.