,  

Britney cierpi na bulimię !

ImageOgoliła głowę, brała narkotyki, piła, była na samym dnie ! Próbowała popełnić samobójstwo. Podobno obstawiali nawet za ile dni piosenkarka spróbuje sobie odebrać życie.


W końcu się odbiła, schudła po ciąży i wraca na scenę, przestała brać narkotyki, zajęła się za to swoją karierą i rodziną. Ale nie wszystko złoto co się świeci. W przeddzień premiery jej najnowszego albumu Circus, ochroniarz piosenkarki zdradził, że Britney ma nadal poważne problemy psychiczne. Martwi się, że znowu nikt się nią nie opiekuje.

Mimo, że Britney zajęta jest swoim powrotem w wielkim stylu, to ciągle bardzo chora dziewczyna zmagająca się z demonami swojego urojonego świata. Do tego ma poważne zaburzenia żywieniowe – mówi ochroniarz piosenkarki. Jej dieta składa się głównie ze smażonego indyka popijanego Red Bullem . Zwraca wszystko tuż po zakończeniu posiłku, niezależnie od tego, czy dzieje się to w domu czy w restauracji i niespecjalnie stara się to ukryć. Wszyscy wokół uważają, że ma bulimię.

Na domiar złego Britney bierze bardzo silne leki odchudzające:
Musi przez nie chodzić bez przerwy do toalety. Wszyscy wiedzą, że zwraca przy okazji jedzenie, za każdym razem, kiedy zje za dużo. Można to poczuć wchodząc po niej do łazienki.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.