, ,  

Britney chce odzyskać wolność

ImageOd jakiegoś czasu w mediach pojawiają się informacje o tym, że konflikt między Britney a jej ojcem nasila się.


Kilka miesięcy temu ojciec Britney wywalczył w sądzie, by przejąć kontrolę nad jej życiem i pieniędzmi. Piosenkarka nie może decydować o sobie a wszystko co by chciała zrobić , wszelkie pomysły muszą wcześniej być omówione i zaakceptowane przez prawnego opiekuna.

Wspominaliśmy też, że były menedżer Britney, Sam Lufti, i jej były kochanek, Adnan Ghalib, otrzymali zakaz zbliżania się do niej. Wyrok sądu dotyczył również adwokata, który próbował im pomóc w skontaktowaniu się ze Spears.

Jon Eardley twierdzi teraz, że ubezwłasnowolniona piosenkarka przez ojca odezwała się do niego. Na uwiarygodnienie swoich słów przedstawił dziennikarzom taśmy z nagraniami rozmów telefonicznych.

Mam dosyć ubezwłasnowolnienia – mówi gwiazda płaczliwym głosem. Czuję się ograniczona, zostałam pozbawiona wszelkich praw obywatelskich i żądam od stanu Kalifornia ponownego rozpatrzenia mojej sprawy. Chcę odzyskać pełną kontrolę nad moim życiem!

Autentyczności nagrań jeszcze nie potwierdzono, ale Britney już kilka razy mówiła, że chce wrócić do normalnego życia bez nadzoru rodziców. Jeśli pozwie ojca przed sąd, będzie to długa i żmudna rozprawa. Czy wytrzyma aż takie obciążenie?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.