Brit i dzieci-słodkie zdjęcia

ImageSesja dla magazynu OK tylko potwierdza fakt, że Księżniczka Popu wróciła do formy!


Image"Jestem zdrowa, szczęśliwa i z optymizmem patrzę w przyszłość"- powiedziała Britney w wywiadzie. Zmiany od razu widać, wróciła do formy sprzed lat i częściej się uśmiecha.

Specjalnie dla magazynu OK Britney opowiedziała jak wyglądają jej relacje z matką i synkami. Stwierdziła, że nie będzie na siłę zmuszała Jaydena Jamesa i Seana Prestona do robienia kariery w showbiznesie. Jeśli sami tego zechcą, wesprze ich jako matka. Chociaż nie odzyskała pełni praw rodzicielskich, częściej widuje chłopców. Stara się spędzać z nimi aktywnie czas, smaży im ulubione naleśniki i uczy się być znowu mamą. Specjalnie dla nich napisała piosenkę "My Baby", która znajdzie się na najnowszej płycie.

Dzięki Britney Jayden James i Sean Peston nauczuli się pływać, a niedługo mama wyprawi im przyjęcie urodzinowe. Będzie na nim cała rodzina, łącznie z Jamie Lynn i małą Maddie. Babcia chłopców zapowiedziała już swoją pomoc w przygotowaniach, od pewnego czasu stosunki Lynn i Brit znowu się układają. Teraz czekamy na wielki powrót.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.