,  

Brad Pitt znowu pije !

ImageZanim Brad Pitt związał się z Angeliną Jolie miał problem z alkoholem. Nadużywał go. Później gdy pojawiły się dzieci, sam powiedział, że dzięki nim przestał zarówno pić jak i palić.


Ale coś się znowu zmieniło. Magazyn In Touch donosi, że ostatnio gwiazdor coraz częściej przesiaduje w barach przy piwie, niż w domu przy dzieciach. Ponoć ucieka się z domu, kiedy tylko może.

Ale okazuje się, że pojawienie się bliźniąt przerosło Brada, spowrotem zaczyna pić. Pitt kilkakrotnie wrócił do domu pijany i za każdym razem kłócił się  z Angeliną. Ostatni jego pijacki wybryk spowodował poważny kryzys w związku:

Brad i Angie polecieli do Niemiec, by promować jego ostatni film – donosi informator magazynu. Po premierze mieli wrócić do hotelu, by zająć się dziećmi. Jednak aktorka wróciła sama. Pitt w tym czasie zalewał się w trupa w jednym z barów. Do hotelu wrócił kompletnie wstawiony. Jolie wpadła w szał i kazała mu spać w osobnym apartamencie.

Pisaliśmy już o tym w czasie, kiedy Brad i Ange byli w Berlinie, pokazywaliśmy Wam również, butelkę piwa w kieszeni Pitta.

Znajomi pary mówią, że Brad tęskni za beztroskim życiem. Od Aniston odszedł, bo nie chciała obowiązków, od Angeliny odejdzie bo ? Może nie dorósł do życia w rodzinie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.