,  

Brad Pitt rzucił Angelinę

ImageZnowu piszemy o rozstaniu się pary Angeliny Jolie i Brada Pitta.


Teraz magazyn In Touch donosi , że Brad wyprowadził się jednak od Angeliny.

Podobno Pit spakował swoje manatki i wyprowadził się na dobre z domu. Angelina miała go prosić by został ale on zdania nie zmienił.

Angelina błagała go, by został z nią dla dobra ich dzieci, ale Pitt nie chciał nawet o tym słyszeć – tak zdaniem amerykańskiego magazynu wyglądało rozstanie pary. Doszło do niego kilka dni temu w ich rezydencji na południu. wiadkami rozstania byli służący i ochroniarze posiadłości.

To była niezła kłótnia. Angelina płakała, padała na kolana. Wyglądało to jak na jakimś filmie. Padało też wiele niecenzuralnych słów – mówi jeden ze świadków dramatu. To samo mówią znajomi pary, którzy twierdzą podobno, że to już koniec tego związku.

On chciał ślubu i kolejnych dzieci. Ona nie chciała się na to zgodzić. Twierdziła, że papierek nie jest jej do niczego potrzebny. I tak to się kręciło przez ostatnie miesiące, aż wreszcie on nie wytrzymał i się wyprowadził – opowiada przyjaciel Pitta. Aktor mieszka teraz w Los Angeles. Wynajął tam jedną z posiadłości. Angelina została z dziećmi we Francji.

Trochę nie chce nam się wierzyć w te opowieści, gdyż Brad dwa dni temu pojawił się z wizytą na planie filmu Salt, w którym gra Angelina. Ale może przyniósł jej jakiś papierek do podpisania.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.