,  

Boyle trafiła do szpitala

 Susan Boyle załamała się gdy przegrała główną wygraną z grupą taneczną Diversity.


Wszystko zaczęło się w kwietniu tego roku , gdy wystąpiła Susan Boyle w show brytyjskim Mam talent i zachwyciła wszystkich swoim głosem, śpiewając I dreamed a dream z musicalu Les Miserables.

W jednej chwili Wielka Brytania zaczęła żyć Susan. Ona zyskała na popularności. W końcu trafiła do finału programu Go Talent. Jednak w ostatnim starciu przegrała z grupą taneczną Diversity.

Susan chyba była nastawiona na sukces i główną wygraną, gdyż swoją porażkę przypłaciła załamaniem i trafiła do szpitala.

Susan jest wyczerpana i emocjonalnie wydrenowana. Zaoferowaliśmy jej nasze wsparcie i życzymy, by szybko wróciła do pełnego zdrowia – powiedział rzecznik programu Mam talent.

 Z tego co donoszą media, Susan nie wytrzymywała zainteresowania swoją osobą. Popularność przerosła ją. Atakowała natarczywych paparazzi. Zwróciła się nawet przeciwko ludziom, którzy oddawali na nią swoje głosy. Na kilka dni przed finałami, Boyle nawrzeszczała na dwóch swoich fanów, którzy chcieli zrobić sobie z nią zdjęcia. Po takim zajściu, Brytyjczycy smarowali Boyle ile się da i jak się da na forach internetowych i to ją zgubiło.

No cóż, ze starszej kobiety i jeszcze starej panny nie da się już zrobić gwiazdy. Mimo tego Susan z podpisanych kontraktów już ma wielkie pieniądze. Na jej konto wpłynie niebawem 8 milionów funtów.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.