,  

Bojkot filmu „This is it”!

ImageJuż dziś zaczyna się wyświetlanie dokumentalnego filmu z ostatnich chwil życia Michaela Jacksona pod tym samym tytułem jak niedoszła trasa koncertowa króla pop, This is it.


Fani z całego świata na stronie internetowej nawołują do bojkotu, wychodząc z założenia, że to właśnie trasa koncertowa przyczyniła się do śmierci gwiazdy a media teraz próbują na nim zarobić. Wszystko to czysta rozgrywka, manipulacja tylko po to by zarobić miliony na śmierci Michaela.

Ten film pokazuje same kłamstwa! Materiał fałszuje rzeczywistość i ukrywa prawdziwe cierpienie Michaela – powiedział jeden z fanów dziennikarzom. Nie zobaczymy, co tak naprawdę się z nim działo przez ostatnie tygodnie jego życia. Nie zobaczymy również prawdziwego spektaklu, który chciał nam pokazać.

Producenci, promotorzy i studio nagraniowe, mające do czynienia ze sprawą nie przejmują się sytuacją. Twierdzą , że garstka fanów nie może zaszkodzić. Bilety na spektakl już prawie zostały wyprzedane, zainteresowanie jest ogromne. Film będzie można oglądać tylko przez dwa tygodnie a dochody z niego mogą dojść nawet do 400 milionów dolarów. Ciekawe ile dzieci Jacksona z tego dostaną

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.