Boi się śmierci !

 Alexa Haines to facet, którego wynajął ojciec Amy do jej pilnowania. Wolny od wszelkich nałogów, miał za zadanie wyciągnąć Amy z uzależnienia.


Ale tak się nie stało, ponieważ Amy miała wielki wpływ na Alexa i wciągnęła jego w swoje nałogi.  Na dodatek wszystkiego zostali jeszcze kochankami. Teraz, kiedy już dla niej nie pracuje i próbuje uporać się z nałogiem, udzielił obszernego wywiadu, w którym zdradza sekrety byłej dziewczyny:

Potrafiła wypalić towar za 3 500 funtów przez tydzień – wspomina. Już na śniadanie paliła crack i zapijała go wódką. Była tak zdesperowana, że nie chciała zmarnować ani odrobiny towaru, więc zdrapywała z lufek jego resztki śrubokrętem.
Alex twierdzi również, że piosenkarka cierpi na bulimię – Potrafiła zjeść dziesięć czekoladowych batoników na raz, a później pójść do łazienki, włożyć sobie szczoteczkę do zębów do gardła i zwymiotować. Robiła to przy mnie wielokrotnie.

Haines opowiedział też, jak się zabawiał z Amy, kiedy jej mąż był w więzieniu.

Zachowywała się jak gwiazda porno. Ciągle chciała uprawiać seks, robiliśmy to cztery, pięć razy dziennie. Często nawet nie potrzebowała mnie budzić, żeby zrobić to, na co miała ochotę. Jest uzależniona od seksu tak samo jak od narkotyków.

W końcu nie wytrzymał tempa w jakim żył i odszedł od niej.
Teraz Amy pracuje nad sobą, wyjazd na Karaiby wiele dla niej znaczy i wiele jej pomógł. Ale były kochanek i pracownik twierdzi, że jej droga do normalności będzie o wiele dłuższa niż by się komuś to wydawało :

Tego, co ona zrobiła ze sobą nie da się tak po prostu zapomnieć, a tym bardziej wyleczyć tego skutków. Amy mówiła mi wiele razy, że chce dołączyć do "Klubu 27".

"Klub 27" to określenie muzyków, którzy zmarli tragicznie w wieku 27 lat. Należą do niego Janis Joplin, Jimi Hendrix, Jim Morisson i Kurt Kobain. Amy wspomina, że boi się osiągnięcia tego wieku, jak mówią jej znajomi, sama twierdzi że umrze młodo.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.