,  

Boi się o swoje miliony

ImageJennifer Aniston jest zakochana w Johnie Mayerze, przynajmniej tak mówi.


John planował się oświadczyć Jennifer w jej 40 – ste urodziny. Jak do tej pory wiemy, para cały czas planuje ślub.
Lecz coś chyba nie jest do końca jasne, amerykański brukowiec National Enquirer , donosi, że para cały czas się kłóci o intercyzę przedmałżeńską.

Jennifer i John chcą pobrać się jeszcze w tym roku – mówi źródło . Jen chce, żeby John podpisał intercyzę, która zabezpieczy jej majątek. W końcu 150 milionów dolarów to ogromna suma, którą w razie rozwodu nie ma zamiaru się z nim dzielić.

Podobno Mayer jest oburzony decyzją narzeczonej.

Ona ma naprawdę poważne obawy, czy małżeństwo to dobry pomysł. Z drugiej jednak strony kocha go, chce z nim być, a ponad wszystko nie chce dawać pożywki tabloidom, które na pewno będą rozpisywać się o kolejnym rozstaniu. Jest jednak pełna niepewności, a na szczycie listy jej zmartwień jest obawa, że John jest z nią tylko dla sławy i pieniędzy – opowiada znajomy Jennifer.

Intercyza to dla niej gwarancja tego, że John ją kocha – mówi dalej znajomy Aniston. Jej duma była już raz urażona, a ona sama boi się opowiadać i przygotowywać się do ślubu, który szybko zakończy się rozwodem. Mimo, że bardzo go kocha, ciągle nie jest pewna czy może mu zaufać, szczególnie, że John zwykł rozkochiwać w sobie i porzucać połowę aktorek w Hollywood. Po rozstaniu z Bradem Jen ogólnie ma problemy z zaufaniem. Ma ku temu solidne podstawy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.