, ,  

Bohaterka filmu na sprzedaż!

ImageRubina Ali, dziewczynka, która zagrała w oscarowym filmie Slumdog Millionaire ma być sprzedana przez własnego ojca!


To nie żart. Ojciec 8-letniej dziewczynki odda własną córkę za 300 tysięcy dolarów!

Rafiq Qureshi mieszka ze swoją 6 osobową rodziną w jednym pomieszczeniu,  w najgorszych slamsach w całych Indiach. Rafiq  twierdzi, że córce będzie lepiej u ludzi, którzy będą mieli pieniądze na jej wykształcenie i dopilnują, by kariera małej nadal się rozwijała.

Myślimy o przyszłości Rubiny. Wbrew pozorom nasze życie w ogóle się nie zmieniło, po tym jak Rubina zagrała w filmie. Nie mieliśmy z tego prawie żadnych zysków. Na początku dali nam 3 tysiące dolarów i obiecali pomoc, dom, pieniądze na szkołę, ale na tym się skończyło. Zabrali Rubinę na kilka wielkich gal, wystroili, jak małą księżniczkę, pokazali jej całkiem inny, lepszy świat, zabrali po premierze filmu do Disnaylandu, a potem odesłali do slamsów – żali się ojciec dziewczynki.

Jedynym pomysłem rodziny na lepsze życie, jest sprzedaż dziewczynki.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany adopcją córki, to podpiszę wszystkie dokumenty w zamian za niewielką rekompensatę dla rodziny. No powiedzmy za 75 tysięcy dolarów – dodał ojciec Rubiny.

Gdy została ogłoszona sprzedaż dziewczynki, do rodziny zaczęły spływać oferty. Obecnie cena za nią wynosi 300 tysięcy dolarów. A rodzina juz zaciera ręce z radości.

Ona teraz nie jest zwykłym dzieckiem. Jest wyjątkowa. To dziecko z Oscarem na koncie. Zainteresowanie Rubiną przeszło nasze oczekiwania. Ona naprawdę jest sławna – chwali się brat młodziutkiej aktorki.

Sprawa dzieci zatrudnionych filmie Slumdog Millionaire , była dość głośna zaraz po oscarowej gali. Już wtedy mówiono, że film zarobił krocie , dzieci dostały kroplę w morzu i wróciły do miejsc skąd zabrano ich na plan filmowy. Wiele obiecano a nic nie dano.

Jak potoczą się losy małej? Czas pokaże. W każdym razie handel dziećmi jest czymś okrutnym.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.