,  

Blake Fielder-Civil chce uciec od swojej żony !

 Amy Winehouse w niedzielę rano wróciła z Karaibów do Londynu.


Amy po kilku miesiącach przebywania na Karaibach wróciła do Londynu by spotkać się ze swoim mężem Blakiem.

Lecz Blake ma dość zaborczej żony i chce wyjechać za granicę. Gdy Amy pojechała na Karaiby, Blake złożył papiery rozwodowe. W zeszłym tygodniu Civil wyszedł z więzienia i teraz postanowił ułożyć sobie na nowo życie. Jak twierdzi sam, nie chce być w pobliżu narkotyków i wszelkich używek, choć sam podsuwał je swojej żonie a teraz ona by miała mu przeszkadzać w normalnym życiu.

Zmienił się od czasu, kiedy po raz ostatni widział się z Amy – mówi źródło dziennikowi The Sun. – Jego mama, Georgette, planuje wysłać syna do innego kraju. Jego rodzina nie chce zmarnować czasu, który Blake spędził w zakładzie karnym i ciężkiej pracy włożonej w resocjalizację i odwyk – zdradziła osoba bliska rodzinie Blake'a.

Teraz chce normalnego życia a wcześniej sam pchał Amy do narkotyków. Jeszcze kiedy Amy była w szpitalu odwiedził ją i podsunął używki, przeleciał i wrócił do więzienia by odbyć pozostałą część kary. To nie lepsze życie chce sobie ułożyć a chce wyciągnąć kasę od piosenkarki, w końcu to wiele milionów funtów.

foto/celebrity-gossip

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.