,  

Blake będzie ojcem!

ImageJeśli to nie plotka to Blake jeszcze mąż Amy Winehouse zostanie ojcem.


A mamą nie będzie Amy, tylko Gilleen Morris. Kobieta odwiedzała Blake i urządzała z nim niezłe sesje erotyczne, gdy powiedziała mu o ciąży, była w szoku jego reakcją.

Spotykaliśmy się kilka razy w tygodniu i kochaliśmy się ze sobą. Nie myślałam o konsekwencjach. Kiedy mu powiedziałam, że jestem w szóstym tygodniu ciąży, powiedział, że to wszystko przez moją głupotę i że to ja ponoszę odpowiedzialność za całą sytuację – powiedziała Gilleen.

Początkowo chciał zmusić Morris do aborcji, ale później powiedział jej , że wychowa jej dziecko i bierze za nie całkowitą odpowiedzialność.

Mam już dwójkę dzieci i nie planowałam kolejnego. Miała to być zwykła zabawa. Chciałam usunąć dziecko, ale gdy Blake powiedział, że jednak chce, żebym urodziła, zmieniłam zdanie.

Taką sytuacją może Blake niestety sobie zaszkodzić. Jeśli to nie plotka a fakt Amy Winehouse może być spokojna o swój majątek i nie starci 5 milionów funtów, które żądał Blake po rozwodzie.

Adwokat Civila, próbuje namówić go, by ten mówił o pojedynczym incydencie i że był pod wpływem alkoholu. Ale co to zmieni? Jedno i drugie to zdrada.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.