Bierze lekcje aktorstwa

ImageVictoria Beckham postanowiła coś zrobić jeszcze w życiu i by zaprzestano ją kojarzyć jedynie z niedoszłą projektantką  czy członkinią Spice Girls .


Vitoria jest ciągle w cieniu swojego sławnego męża, teraz chciała by zaistnieć jako zupełnie inna osoba. Chce spełnić swoje marzenie i zostać aktorką.

Zaproponowano jej małą rólkę w filmie, ale ona chce zrobić prawdziwą karierę aktorską i nalega, aby ktoś rozpisał dla niej naprawdę dużą rolę – donosi informator . Posh zaczęła już brać lekcje aktorstwa w Los Angeles, by być przygotowaną na wielką rolę.

Połknęła haczyk. Jest naprawdę zdesperowana, aby zostać profesjonalną aktorką. Victoria jest zdania, że tak naprawdę może osiągnąć wszystko. Teraz postawiła sobie za cel karierę filmową. Zawsze kochała kino, szczególnie stare filmy z jej wielką idolką i ikoną Audrey Hepburn. Lekcje aktorstwa są naprawdę trudne, ale Vicky świetnie się w tym odnajduje i doskonale się bawi. Jeżeli dalej będzie jej tak dobrze szło, chce zacząć brać udział w castingach – donosi źródło.

Nowy kaprys bogatej i sławnej Posh. Jakoś nie wierzymy, żeby wytrwała w swoim postanowieniu do końca. Robi to bo się nudzi.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.