,  

Bieber został zgwałcony?

Sprawą zajęła sie już policja.

Dwa dni temu donosiliśmy, że jedna z fanek Justina Bibera wniosła pozew o uznanie przez piosenkarza jej urodzonego w lipcu syna, twierdząc, że zaszł w ciążę podczas 3o-sekundowego romansu jaki miała z nim  w ubiegłym roku. 20 latka domaga się równiez testów DNA.

Rok temu Justin miał zaledwie 16 lat, jeśli dziewczyna uprawiała znim seks, to złamała amerykańskie prawo, któe mówi, że seks z 16 latkiem to gwałt. Dziewczynie grozi więzienie, sprawą zajęła się policja.

Zeznania pani Mariah Yeater zawróciły naszą uwagę. Według jej słów, kiedy w ubiegłym roku odbyła stosunek z Justinem Bieberem on miał wtedy 16 lat, a ona 19. W naszym stanie to uznawane jest za gwałt. Jeżeli jej zeznania się potwierdzą, grozi jej więzienie – wyjaśnia przedstawiciel policji w Los Angeles.

Dziewczyna dokładnie przemyślała swoje działenie i podtrzymuje swoje zeznania.

Mojej klientce nie zależy na rozgłosie czy pieniądzach. Chcemy jedynie, by Justin Bieber dostarczył próbkę swojego DNA w celu potwierdzenia ojcostwa. Jeżeli wyniki wykażą, że Bieber jest ojcem dziecka mojej klientki, to powinien pomóc w jego utrzymaniu i wychowaniu. Takie jest prawo w Kalifornii. Problem gwałtu to zupełnie inna kwestia. Nawet jeżeli klientka zostanie uznana za winną, to nie zmienia faktu, że Bieber ma wobec swojego dziecka pewne obowiązki twierdzi adwokat Mariah.

Justin postanowił wypowiedzieć się w sprawie, dwa dni temu dla programu Today Show powiedział:

Nigdy nie poznałem tej kobiety – zapewniał piosenkarz. Chciałem tylko powiedzieć, że wszystkie te oskarżenia są fałszywe. Wiem, że będę celem, ale nie pozwolę stać się ofiarą. To jakieś szaleństwo. Każdego wieczoru po koncercie idę ze sceny prosto do samochodu, więc to niedorzeczne, że ktoś wysuwa takie oskarżenia. Powtarzam jeszcze raz: nic z tego nie jest prawdą!

Jak myślicie, czy Bieber jest rzeczywiście  ojcem? Dziewczyna naciska na testy DNA, to jest bardzo zastanawiające.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Bieber został zgwałcony?

You must be logged in to post a comment.