,  

Będzie zeznawać przeciwko Chrisowi !

 Media wciąż donoszą o nowych faktach w sprawie zajścia jakie miało miejsce w noc przed rozdaniem Grammy .


Według zeznań świadków i Rihanny,  kłótnia jej z Chrisem rozpoczęła się już w samochodzie zaraz po zakończeniu imprezy. W czasie drogi do domu, przyznała, że widziała go z Leoną. Chciała wiedzieć od kiedy ją zdradza, bo nie wierzyła w jego zapewnienia, że to jednorazowy, nic nie znaczący incydent.

Rihanna przyłapała Chrisa w dwuznacznej sytuacji. Stał w zacisznym kącie sali z Leoną Lewis. Wyraźnie z nią flirtował i trzymał swoją rękę na jej tyłku – donosi źródło.

Tego już nie wytrzymał Chris i pobił ją do nieprzytomności.

Policjanci cały czas zbierają dowody obciążające Browna, których jest już dość dużo. Jedna z osób mieszkających w okolicy domu Rihanny zeznała, że ze snu obudził ją przeraźliwy krzyk młodej kobiety. Przez okno zobaczyła szamoczącą się na podjeździe parę. I to jeszcze nie koniec. Na policję zaczęły zgłaszać się osoby twierdzące, że Chris już wcześniej groził swojej dziewczynie. Zebrano wiele dowodów świadczących o jego agresywnym zachowaniu.

Jest też potwierdzenie, że piosenkarka współpracuje z policją i najprawdopodobniej będzie zeznawać w sądzie przeciwko swojemu byłemu chłopakowi. W swoim zeznaniach piosenkarka powiedziała, że podczas kłótni chłopak GROZI, E J ZABIJE, a potem USIOWA J UDUSI!!! Rihanna i Brown oficjalnie nigdy nie potwierdzili swojego związku, ale wiadomo już, że gwiazda odmawia kontaktu z nim.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.