Będzie biografia Michaela Jacksona

ImageMichael dogaduje się z nowojorskimi wydawnictwami, aby ci wydali jego biografię. Na tę chwilę trwają rozmowy, ale wiadomo już , że to będzie warty fortunę bestseller.


Czemu Michael nie wpadł na ten pomysł wcześniej, może dziś by nie miał takich kłopotów finansowych. Biografia to dziś bardzo modna forma zarobkowania przez sławne osoby, od dawna piszą takie książki mniej sławni ludzie od Michaela. Ale na to wychodzi, że piosenkarz dopiero teraz dojrzał, by uporządkować swoje życie i powspominać to i tamto. Być może skłoniły go do tego 50. urodziny, a być może nadzieja znacznych zysków. Ostatnio zresztą brakuje mu trochę pieniędzy. Z powodu oskarżeń o molestowanie dzieci przestał nagrywać płyty oraz koncertować.

Michael to jedna z najbardziej intrygujących gwiazd ostatnich dekad. I niezależnie od wszystkiego można założyć, że jeśli jego autobiografia zostanie napisana szczerze i odsłoni kilka tajemnic, może naprawdę odnieść gigantyczny sukces, zarówno czytelniczy, jak i finansowy – stwierdził jeden z informatorów gazety The Daily Record, która poinformowało o nadchodzącej autobiografii Jacksona.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.