, ,  

Będzie film i Alicji i Colinie!

Hollywood zbiera już obsadę.

Ktoś wpadł na pomysł w fabryce snów, by nagrać film o Colinie Farrellu i jego podbojach sercowych. Znajdzie się tam również romans Alicji z aktorem. Film pod tytułem Liars, [Kłamcy– red.] ma być opowieścią o miłości i zdradach. Wszystko ma być wzorowane na Colinie Farrellu. Na ten cel Hollywood przeznaczył 20 milionów dolarów.

Do pracy nad scenariuszem zaproszono byłą kochankę Farrella, brytyjską pisarkę Emmę Forrest, która wydała ostatnio książkę, opisującą swoją historią począwszy od 13 roku życia, po romans z Farrellem.

Emma zemści się teraz za wszystkie upokorzenia, jakie przeszła. Przejedzie się po Colinie i Alicji, bo właśnie dla Polki została porzucona przez gwiazdora – mówią za oceanem.

Jedną z głównych ról kobiecych ma zagrać Rebecca Hall , brytyjska aktorka znana m.in. z filmów „Vicky Cristina Barcelona” i „Prestiżu” – dowiedział się Super Express. To ona ma zagrać Alicję Bachledę-Curuś.

Film będzie opowiadał o dopiero co porzuconej kobiecie, która jedzie z przyjaciółką na zaprzysiężenie nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Po drodze postanawia odwiedzić byłego kochanka…– czytamy w SE

Zdjęcia rozpoczynają się już w lutym. Na ekrany film powinien trafić na przełomie 2011 i 2012. Colin nie będzie miał swojego udziału na planie filmowym, chociaż pewnie bardzo by tego chciał.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Będzie film i Alicji i Colinie!

You must be logged in to post a comment.