,  

Bachleda-Curuś ma depresję?

kapif

Nie je, nie śpi po nocach…całe noce gada przez telefon z mamą i przyjaciółką.

Alicja Bachleda-Curuś z Colinem Farrellem nie widziała się już od dwóch miesięcy. Początkowe plotki o kryzysie w tym związku dementowała mama Alicji . Jednak upływa zbyt dużo czasu od kiedy się aktorzy nie widzieli, by nadal twierdzić, że ta para jest ciągle razem. O końcu tej pary przemawia wiele faktów.

Gdy do niedawna pracowała w Nowym Jorku na planie filmu Spike’a Lee jeszcze nie docierało do niej, że w Ameryce została sama, mając za towarzysza jedynie rocznego synka Henry’ego Tadeusza. Ta smutna i twarda rzeczywistość dopadła ją po powrocie do Los Angeles, gdzie dotychczas mieszkała z Colinem. W pustym domu Alicja poczuła się samotna jak nigdy.- donosi Fakt.

Jak dowiedział się Fakt, aktorka niemal całe noce spędza teraz na rozmowach telefonicznych albo z mamą, albo z najbliższą przyjaciółką z Polski. Z tych rozmów wynika, że nasza gwiazda jest w kiepskim stanie psychicznym. Coraz bardziej też tęskni za Polską, a każde doniesienia prasowe dotyczące porażki jej związku z Colinem, powodują pogorszenie jej nastroju. Wygląda na to, że Bachleda-Curuś zaczyna żałować swojej decyzji o wyjeździe do Hollywood…– czytamy dalej w tabloidzie.

Czytaj też: Ibisz vs. Kammel. Kto poprowadzi sylwestra w Polsacie?

źródło: Fakt.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.