,  

Ashton Kutcher odwiedził polskiego jasnowidza!

ImageNa dniach plotkowano, że mąż Demi Moore , Ashton Kutcher był w Polsce. Jak się okazuje aktor był z wizytą prywatną w Lublinie u jasnowidza.


Ashton Kutcher w Polsce pojawił się z dwóch powodów. Jeden to promocja najnowszego filmu Walentynki, drugi wizyta w Lublinie u jasnowidza. Jednak zapewne chodziło o tego jasnowidza o którym jest głośno w całym świecie, a który niestety już nie żyje. Nie przeszkadza jednak w tym, by na jego grobie składać karteczki z porśbami a które podobno sie speniają.

Sława Widzącego sięgała całego kraju. Słynny cadyk uzyskał swój przydomek z powodu niezwykłego daru przewidywania przyszłości. Założył nawet dwór chasydzki, w którym nauczał swej filozofii. Filozofii poniekąd ciekawej, bo – jak głosi legenda – twierdził, że spożywanie wysokoprocentowego alkoholu jest na chwałę Boga, ponieważ wypala drzemiące w człowieku zło. Z tego też powodu miał niby zginąć, w stanie upojenia wypadając z okna – czytamy w Lubelskiej gazecie.

– Mnóstwo osób z całego świata przyjeżdża tu, by zostawić na cmentarzu karteczki z prośbami, w realizacji których miałby pomóc właśnie Horowic – tłumaczy Magda Pokrzycka-Walczak .

Polska to piękny kraj. Pamiętam szczególnie Lublin, który odwiedziłem. Mieszka tam Hosen, jest jasnowidzem. Chociaż jest niewidomy, to energetycznie może się połączyć z każdym – wspominał Ashton Kutcher.

Niewidzący? pewnie miało być nieżyjący!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.