Arni ma trójkę nieślubnych dzieci!

Czyli ile romansów miał Arnold Schwarzenegger?

W amerykańskich mediach huczy od romansów Arnolda Schwarzeneggera. Kiedy aktor zrezygnował z fotel gubernatora Kalifornii, miał przyznać się swojej żonie, o romansie jaki miał  15 lat temu i dziecku, które  z tego związku się urodziło, ale okazuje się, że to nie jedyny skok na bok aktora. Jane Seymour twierdzi, że Arni ma więcej niż jedno dziecko nieślubne.

Nie byłam zdziwiona kiedy dowiedziałam się o separacji Arnolda i Marii. (…) Słyszałam o jeszcze dwóch nieślubnych dzieciach Arnolda. Spotkałam kogoś kto zna go bardzo dobrze. – powiedziała aktorka w jednym z wywiadów.

Dziennikarze NBC dotarli do kobiety, która twierdzi, że ma dziecko z aktorem i już podobno zwróciła się do adwokatów Arnolda  z żądaniem zrobienia testów DNA.

Jeszcze jedna informacja, Arnold nie powiedział żonie o zdradzie, to ona od jakiegoś czasu domyślała się, że między jej mężem i pomocą domową jest coś nie tak. Zapytała więc pokojówki czy ma romans z jej mężem, ta się przyznała. Arnold  długo nie potwierdzał tego,  w końcu przyznał się.

Czy Arnold Schwarzenegger będzie drugim Woodsem?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.