Aniston odżywia się kaszkami dla niemowląt!

 To jej tajemnica pięknej figury?


O figurze Jennifer Aniston nie ustają plotki. Jej 41 letniego ciała i kształtów mogłaby pozazdrościć nie jedna młodziutka dziewczyna. Jeden z magazynów dowidział się, że Aniston ostatnio jada tylko kaszki dla dzieci.

Gdy była w Europie w zeszłym miesiącu, żeby promować swój ostatni film, pozwoliła sobie na luźniejszą dietę – mówi informator Magazynu Grazia. Na co dzień jest bardzo ostrożna i wszystko konsultuje ze swoją dietetyczną. Wiedziała, że poddała się swoim pragnieniom i musiała jakoś temu zaradzić. Jej kolejna rola wymaga, żeby często pokazywała się z skąpych szortach, więc musiała zrobić wszystko, żeby być w świetnej formie fizycznej.

Dietę aktorce poleciła trenerka fitness Tracy Anderson, która twierdzi, że kaszki dla dzieci są lepiej przyswajalne i łatwo strawne  przez organizmy ludzi dojrzałych. Należy jeść mało tłuszczów i soli. Po oczyszczeniu tak organizmy, Aniston powinna od razu wrócić do wysokoodżywczej diety. Dieta dla niemowląt pozwala w krótkim czasie zgubić 3 kg ale nie jst zalecana na dłużą metę.


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.